Hediye Fikirleri

ONA ORTAK BİR
HEDİYE ALMAK İÇİN

Hemen Harekete Geç

Erkek Arkadaşa Alınacak Hediye Fikirleri

Yıl dönümlerinde, sevgililer gününde ya da doğum günlerinde çiftlerin vaktini yoğun olarak alan işlerden bir tanesi de uygun hediye fikirleri arasından seçim yapmaktır. Sevdiğiniz erkeğe ona duyduğunuz yoğun duyguları ifade edebilmek için hem özel hem de ifadesi açık bir hediye almanız gerekir. Bu konuda size yardım edecek bazı hediye fikirleri:

group_gift_screen

Usul Traş Takımı

Erkek arkadaşa alınacak uygun hediye fikirleri arasından seçim yaparken erkek arkadaşınızın günlük hayatta kullanacağı bir hediyeyi seçmek mantıklı olacaktır. Günlük hayatta kullanacağı bir hediye erkek arkadaşınızın yanında olmadığınız zamanlarda da ona yakın olabilmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle vintage traş takımı güzel hediye fikirleri arasında yer almaktadır. Ahşaptan üretilmiş bir sabun fırçası, ahşap saplı ustura ve diğer eski tarz traş malzemeleri ile son derece şık ve kullanışlı bir hediye alabilirsiniz.
Kablosuz Yarış Aracı

Erkek arkadaşınız eğer arabalara tutkunsa ya da RC (Radio Controlled) aletlere karşı özel bir ilgisi varsa ideal hediye fikirleri arasından tercihinizi bu üründen yana yapabilirsiniz. Kablosuz yarış araçları çocukluğumuzun “uzaktan kumandalı” yarış arabaları ile aynı prensipte çalışırlar. Ancak eskinin uzaktan kumandalı arabalarından çok daha farklı bir özellikleri vardır ki bu da en büyük farklarıdır. Kablosuz yarış araçları artık günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan bilgisayarlar ya da akıllı telefonlar üzerinden harekete geçirilip kullanılabilen “oyuncak”lardır. Bu nedenle araba ya da teknolojik yeniliklere ilgisi olan her erkeğin kalbini kazanacak harika hediye fikirleri arasında kablosuz yarış araçları yer almaktadır. Üstelik artık gelişen bluetooth teknoloji sayesinde bu araçları çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ayrıca biraz yüksek bir miktarı göze alanlar için kablosuz uçak ve helikopterler de cezp edici hediye fikirleri arasında.

Kız Arkadaşa Almak İçin Hediye Fikirleri

Erkeklerin en stresli dönemleri arasında yer alır kız arkadaşlarına hediye alacakları günler. Zira uygun hediye fikirleri arasından doğru seçimi yapmak bir hayli zordur. İlişkiye başladıkları tarihin yıl dönümü yaklaştığında, 14 Şubat sevgililer gününde ve yeni yıla girerken kız arkadaşının seveceği ve beğeneceği bir hediyeyi almak en güç işlerden birisidir bir erkek için. Bu nedenle çoğu zaman hediyeleşme merasimi bir erkek için kısa sürede kabusa dönüşür. Ancak kız arkadaş için uygun hediyeyi almak o kadar da zor değildir. İşte kız arkadaşa alınabilecek bazı uygun hediye fikirleri:

Kaset Şeklinde USB Sürücüsü

Teknolojik hediyeler çoğunluklar kızlar için tercih edilen hediye fikirleri arasında yer almak ancak kaset şeklinde tasarlanmış USB sürücüsü bu alanda bir istisna diyebiliriz. Bu özel tasarımlı USB sürücüsünü kullanarak sevgilinizi 90’ların mixtape furyasına kavuşturabilirsiniz. Nostaljik bir ürünü günümüz teknolojisiyle buluşturan bu fikri siz de sevgiliniz de çok seveceksiniz.

Kağıttan Pasta

Eğer kız arkadaşınız yine sonu gelmeyen diyetlerinden birisine başlamışsa ve bu sizi doğum günü sürprizi için seçtiğiniz pasta konusunda şüphelere düşürüyorsa kağıttan pasta sizin için ideal tercih. Sevimli desenlerle süsleyebileceğiniz ve üzerinde dilediğiniz yazılı mesajı hatta fotoğrafı basabileceğiniz kağıt malzeme sayesinde kağıttan pastalar size büyük özgürlük sunan ve yaratıcılığınıza alan açan hediye fikirleri arasında yer alıyor. Hem böylece kız arkadaşınıza da diyetinde destek olan onun sağlığını önemseyen birisi olduğunuzu hatırlatma fırsatı yakalarsınız.

Bunların dışında unutmamanız gereken en önemli detay şudur: Kız arkadaşınızın dertlerini anladığınızı ve onu düşündüğünüz gösteren hediye fikirleri onun tarafından hoş karşılanacaktır. Kız arkadaşınıza aklınızdan geçen hediyeyi almak için tereddüde düşmeyin. En doğru hediye fikri içinize sinen hediye fikridir.

Copyright © 2011 Netgrup A.Ş.
Man

Anlamadığın bir şey,
karşılaştığın bir sorun,
ya da bir fikrin varsa,
Çekinme, bize bildir.

Anlamadığın bir şey, karşılaştığın bir sorun ya da bir fikrin varsa çekinme bize bildir.

Girl

İletin başarıyla gönderildi. Teşekkürler.